Rozvrh hodin pro školní rok 2022 - 2023 – LDO
Vyučující: Jiřina Krtičková, Magdaléna Kynčlová
Přípravný a první ročník (1. – 3. třída ZŠ)
Úterý: 13:10 – 14:40 - Skupinová výuka – Magdaléna Kynčlová
1. Lucie Prokšteflová
2. Filip Krejčí
3. Zuzana Kopecká
4. Aneta Havlová
5. Lukáš Drašnar
6. Mia Petrásková
7. Nikol Martinková
8. Viktorie Jarková
9. Anežka Šimonová
10. Anna Krtilová
První až čtvrtý ročník (4. – 7. třída ZŠ)
Pondělí: 13:00 – 13:45 - Přednes a tvorba – skupina A (Klárka Havlová, Anička Kopecká, Jasmínka Jarkovská a Daniel Fathalla) – Jiřina Krtičková
Pondělí: 14:35 – 15:20 - Přednes a tvorba – skupina B (Veronika Janečková, Jan Karafiát, Nina Drexlerová, Tereza Musilová a Viktorie Rauszová) – Magdaléna Kynčlová
Úterý: 14:50 – 16:20 Skupinová výuka – Magdaléna Kynčlová
1. Daniel Fathalla
2. Klára Havlová
3. Anna Kopecká
4. Jasmína Jarkovská
5. Veronika Janečková
6. Jan Karafiát
7. Viktorie Rauszová
8. Nina Drexlerová
9. Tereza Musilová
Soubor „Hravíci“ (7. až 8. třída ZŠ)
Pondělí: 13:55 – 14:40 - Přednes a tvorba – skupina A (Anežka Procházková, Kristýna Kadlecová, Eliška Kopecká, Veronika Charousková, Barbora Charousková) – Jiřina Krtičková
Pondělí: 16:15 – 17:00 - Přednes a tvorba – skupina B (Tereza Černá, Natálie Štorková, Veronika Vítová, Matyáš Heřman Bartoš, Antonín Novotný) – Jiřina Krtičková
Pondělí: 14:40 – 16:10 - Skupinová výuka – Jiřina Krtičková
1. Veronika Charousková
2. Barbora Charousková
3. Eliška Kopecká
4. Tereza Černá
5. Kristýna Kadlecová
6. Natálie Štorková
7. Matyáš Heřman Bartoš
8. Antonín Novotný
9. Anežka Procházková
10. Veronika Vítová
Soubor „Supráci“ (9. třída ZŠ)
Pondělí: 15:25 – 16:10 - Přednes a tvorba – skupina A (Eliška Blažková, Tereza Lovasová, Denisa Rückerová, Anna Šebestíková) – Magdaléna Kynčlová
Pondělí: 17:50 – 18:35 - Přednes a tvorba – skupina B (Markéta Bastlová, Anna Karafiátová, Matyáš Kopecký, Adéla Cihlářová) – Magdaléna Kynčlová
Pondělí: 16:15 – 17:45 – Skupinová výuka – Magdaléna Kynčlová
1. Adéla Cihlářová
2. Tereza Lovasová
3. Eliška Blažková
4. Markéta Bastlová
5. Anna Karafiátová
6. Anna Šebestíková
7. Matyáš Kopecký
8. Denisa Rückerová
Soubor „Barevné knoflíky“ (středoškoláci) – Jiřina Krtičková
Úterý: 17:15 – 19:30 - (hradecké pustím o 5 min dřív, aby stihli vlak v 19:40, o přednes je možné občas hodinu zkrátit, když budeme mít víkendovou akci v divadle DRAK - NEDĚLÁNÍ A DRAČTENÍ)
1. Anežka Polehlová
2. Anna Fifková
3. Jaromír Jarkovský
4. Barbora Křížová
5. Jakub Kadlec